Kdz. Ereğli Belediyesi 23 Nisan Çocuk Şenliği Düzenliyor

(ZONGULDAK) Kdz. Ereğli Belediyesi, 23 Nisan Salı Günü Çocuk Şenliği düzenliyor. Başkan Halil Posbıyık, sokak oyunları, oyun parkurları, bilimsel deneyler, şişme oyun parkları, hayvanat bahçesi, sahne gösterileri, atölyeler ve çeşitli oyunların yer alacağı şenliğe tüm çocukları davet etti.

Kdz. Ereğli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, 23 Nisan Salı günü çocuklar için şenlik düzenleyecek.

23 Nisan Çocuk Şenliği, Salı günü saat 11.30 – 17.00 arası Atatürk Anıtı Çevresi ve İnönü Parkı’nda yapılacak. Saat 19.00’da ise Atatürk Kültür Merkezi Dr. Dündar Güçeri Etkinlik Salonu’nda Halk Oyunları Şenliği düzenlenecek.

Belediye Başkanı Halil Posbıyık, tüm çocukları bayram coşkusunu birlikte paylaşmaya davet ederek, “Sokak oyunları, oyun parkurları, bilimsel deneyler, şişme oyun parkları, hayvanat bahçesi, sahne gösterileri, atölyeler ve çeşitli oyunların yer alacağı şenlik düzenliyoruz. Sizleri, dünyada çocuklara armağan edilen tek bayram ve Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk ulusal bayramı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 104. yılının coşkusunu birlikte kutlamaya davet ediyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x